General Motors презентували повністю новий електрокросовер Chevrolet Bolt EUV і оновлений хетчбек Bolt EV

Новини
16 Лютого, 2021

General Motors презентували повністю новий електрокросовер Chevrolet Bolt EUV і оновлений хетчбек Bolt EV

Нову версію Chevrolet Bolt прихильники очікували з 2018 року. Chevrolet Bolt EUV і Bolt EV мають одну платформу, Bolt EUV має більш довгу колісну базу і позиціонується Chevrolet як кросовер. Chevrolet Bolt EUV (Electric Utility Vehicle) має скульптурний єкстер`єр зі світлодіодною підсвіткою, яка проходить від передньої панелі через високий капот і безшовні горизонтальні лінії кузову, що додають візуальної динаміки. Передній і задній бампери мають накладки. EUV Bolt на 16 сантиметрів довший за хетчбек Bolt EV, а його колісна база на 7,5 сантиметрів більша – це дає більше простору для ніг задніх пасажирів. Дорожній  просвіт поки не розголошується.

Завдяки літій-іонній батареї у 65 кВт Chevrolet Bolt EUV може проїхати без підзарядки до 402 кілометрів. У хетчбека Bolt EV запас ходу трохи більший – до 416 км. Загальна потужність силової установки становить 200 кінських сил. Хетчбек може зарядитися за 30 хвилин для маршруту у 154 км. Повна зарядка триватиме близько семи годин.

Bolt EUV став першим авто Chevrolet, оснащеним Super Cruise – технологією комфортного водіння без допомоги рук. Усередині встановлений сенсорний дисплей у 25,9 сантиметра. Також автомобіль підтримує Apple CarPlay та Android Auto. Bolt EUV оснащений стандартною системою Chevy Safety Assist – набором з шести найбільш передових функцій безпеки. Якщо система моніторингу водія виявляє, що погляд драйвера занадто довго відвертається від дороги, світлова смуга на рульовому колесі спонукає водія звернути увагу на дорогу.

Що стосується інтер’єру, базова комплектація електромобілів ідентична. У якості опцій Bolt EUV і EV мають передні сидіння з підігрівом та вентиляцією, але тільки у EUV є опція панорамного люку з електроприводом. Важливі зміни торкнулися салону – його оздобили більш якісним пластиком, оновили мультимедійну систему. Новий інтер’єр включає в себе спортивне рульове колесо, також зник важіль перемикання передач на центральній консолі. Його замінили перемикачі та кнопки. Для посиленого рекуперативного гальмування є навіть нова кнопка управління з однією педаллю, яка підтримує роботу системи між циклами руху. В стандартну комплектацію електромобілів входить зручний двурівневий шнур зі змінною вилкою.

Bolt EUV і EV мають надійти у виробництво вже влітку 2021 року.

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок