Nissan презентував 4 електроконцепта в рамках нової стратегії розвитку

Новини
02 Грудня, 2021

23 електромобіля до 2030 року, з них 15 повністю електричних авто – так амбіційно налаштована компанія Nissan. В рамках нової стратегії розвитку Nissan Ambition 2030 Nissan презентували 4 перспективних концепції. Купеобразний кросовер Chill-Out, кросовер Hang-Out, кабріолет Max-Out і пікап Surf-Out.

Електричний купеобразний кросовер Chill-Out буде створений на тій же платформі, що й Nissan Ariya. У Chill-out закладено елегантний та сучасний дизайн, передові технології безпеки та комфорт. Технічні характеристики поки тримаються в секреті. На європейських ринках новинка буде конкурувати з Volkswagen ID.4 і Volvo XC40 Recharge.

 

У Chill-out закладено елегантний та сучасний дизайн, передові технології безпеки та комфорт. Технічні характеристики поки не розкриваються. На європейських ринках новинка буде конкурувати з Volkswagen ID.4 і Volvo XC40 Recharge. Три інші концепцта поки існують лише у вигляді комп’ютерних рендерів. Всі вони пропонують технологію управління всіма колесами Nissan e-4ORCE і твердотільні акумулятори.

Nissan Max-Out – це концепт родстера-кабріолета, який покликаний забезпечити новий стиль водіння. Динамічне проходження поворотів та реакція кермового управління збалансована з обмеженим креном кузова для комфорту водія та пасажира. Двомісне крісло відрізняється унікальною здатністю трансформуватися, щоб запропонувати більше внутрішнього простору.

Концепція Nissan Surf-Out покликана забезпечити плавну їзду незалежно від місцевості, дозволяючи клієнтам подорожувати куди завгодно з комфортом та впевненістю. Різноманітність вихідних потужностей автомобіля, а також низький і плоский вантажний простір покликані допомогти вам їхати куди завгодно і отримати більше задоволення від подорожі. Його головною особливістю стала відсутність перегородки біля кабіни.

Концепція Nissan Hang-Out має забезпечити новий спосіб проведення часу в дорозі. Вона розроблена для придушення вібрацій та поштовхів. Сидіння, схожі на театральні сидіння, забезпечують новий рівень розваг.

В основі даних концептів Nissan лежить EV Technology Vision, що використовує твердотільні акумулятори. Глобальною місією на найближчі роки японський бренд вважає досягнення планки продажів  в 50% електромобілів від загального обсягу продажів у світі, у Європі продажі електромобілів Nissan мають досягти 75%.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок