Новини
12 Березня, 2021

 Q4 e-tron стане п’ятим повністю електричним серійним автомобілем Audi. Його ключова особливість – проекційний дисплей із системою доповненої реальності. Він проектує перед водієм на лобове скло одночасно 2 зображення, які візуально знаходяться на різних відстанях одне від одного. Показання приладів драйвер бачить ближче до себе, а інформацію системи доповненої реальності в декількох метрах попереду на дорозі.

Що стосується технічних характеристик, то у топовій версії Q4 e-tron буде повнопривідним і матиме 2 електромотори, 204-сильний ззаду і 102-сильний спереду. Передбачається, що запас ходу електрокросовера Ауді становитиме до 450 км. Максимальна робоча ємність тягової батареї повинна скласти 77 кіловат-годин.

Також новинка Audi Q4 e-tron отримає інноваційну систему голосового управління, а до кінця року – центральний дисплей з діагоналлю 11,6 дюйма в якості опції. Q4 e-tron стане першим електромобілем Audi, побудованом на платформі Volkswagen MEB і вважатиметься найближчим родичем кросовера Volkswagen ID.4.

Нагадаємо, що у планах Audi до 2025 року збільшити кількість повністю електричних моделей до 12.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок