Новини
01 Жовтня, 2021

Перша лімітована партія електромобілів версії Dream Edition вже зійшла з конвеєра під час спеціального святкового заходу у Каса-Гранде, шатат Арізона. Виробництво Lucid відіграє особливе значення в економічному розвитку промисловості штату та збільшенні кількості робочих місць. Протестувати перші електромобілі були запрошені губернатор штату, політики, представники ЗМІ та інвестори.
Клієнтські поставки люксових електромобілів мають розпочатись вже у жовтні. Наразі прийнято більше 13 000 передзамовлень Lucid Air, отже потужності компанії скоріш за все будуть активно нарощуватись у найближчому майбутньому для випуску версій Grand Touring, Touring и Air Pure.
Lucid Air позиціонується як революційний електромобіль. Давайте розберемось, чому саме.
По-перше, вражаюча дальність ходу – 837 км (520 миль) на одній зарядці згідно офіційно підтвердженому циклу EPA. На сьогоднішній день, це найкращий показник серед пасажирських електромобілів. Таким чином, авто є прямим конкурентом Tesla Model S Long Range. По-друге, висока потужність. Lucid Air Dream Edition Range розвиває 947 к.с. Ще більш потужніший – 1128-сильный Air Dream Edition Performance, який може суперничати з 1034-сильною Tesla Model S Plaid.
«Запатентована технологія електромобілів, розроблена Lucid, дозволить долати більшу кількість миль, використовуючи менше енергії акумулятора. Наприклад, Lucid Air Grand Touring має офіційний рейтинг EPA – 516 миль запасу ходу з акумулятором на 112 кВт/год, що робить його найефективнішим у своїй ніші. Наші технології дозволять створювати все більш легкі, більш ефективні і більш доступні електромобілі, і сьогодні це важливий крок на нашому шляху до розширення доступності більш екологічно безпечних транспортних засобів. Я радий, що серійні автомобілі, які виходять з нашого конвеєра, наділені таким рівнем ефективності», – відзначив Пітер Роулінсон, генеральний директор Lucid Group.
Представники Lucid також офіційно підтвердили, що Lucid Air відповідає всім нормативним вимогам EPA та Міністерства транспорту США.

Технічні характеристики Lucid Air:

1. 2022 Lucid Air Dream Edition Performance (19 дюймів) Повний привід,
(запас ходу – 758 км) Максимальна швидкість – 270 км/год
2. 2022 Lucid Air Dream Edition Performance (21 дюйм) Повний привід (726 км). Максимальна швидкість – 270 км/год
3. 2022 Lucid Air Dream Edition (19 дюймів) Повний привід
(837 км). Максимальна швидкість – (270 км/год)
4. 2022 Lucid Air Dream Edition (21 дюймів) Повний привід
(774 км). Максимальна швидкість – 270 км/год)
5. 2022 Lucid Air Grand Touring (19 дюймів )Повний привід (830 км). Максимальна швидкість – (270 км/год)
6. 2022 Lucid Air Grand Touring (21 дюймів) Повний привід (755 км). Максимальна швидкість – (270 км/год)

Бажаєте замовити преміальний Lucid Air в Україні «під ключ»? Звертайтесь в Олмакс Груп за телефоном: +38 068 776 77 00. Наші консультанти підберуть електромобіль під ваш бюджет та побажання. Звертаємо увагу, що у вартість електромобіля входять усі витрати на доставку, митне оформлення та сертифікацію.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок