Новини
12 Жовтня, 2021

9 жовтня відбулася презентація нової фабрики Tesla в Грюнхайді (поблизу Берліна). Під час святкового заходу були розкриті потужності фабрики та продемонстрований надсучасний фарбувальний цех.

Вражаючі потужності Tesla Giga Berlin у цифрах
Після проходження фази нарощування потужностей випуск Tesla Model Y має вийти на цифру 5000 авто на тиждень (більше 20 000 на місяць або 250 000 на рік) до кінця 2022 року, а кінцева мета – близько 10 000 на тиждень (500 000 на рік).
Основна виробнича лінія зможе виробляти 1 кузов Model Y кожні 45 сек. А це:
• 80 авто на годину
• 1,920 авто на добу
• 13,440 авто на тиждень
• 57 600 авто на місяць
Таким чином, Giga Berlin зможе виробити близько 600 000 – 700 000 Tesla Model Y на рік (це виробництво без вихідних з перервами на технічне обслуговування).
Виробництво має стартувати вже у листопаді після того, як влада Німеччини дасть дозвіл на продовження робіт Gigafactory. А перші поставки заплановані на грудень 2021 р.
Поки що залишається відкритим питання, чи буде перша партія Model Y оснащена циліндричними акумуляторними елементами типу 2170 або циліндричними елементами типу 4680.

Фарбувальний цех
Під час презентації фабрики відвідувачам було продемонстровано надсучасний фарбувальний цех, який має забезпечити глибокий колір. Цілком ймовірно, що Tesla Model Y з німецької фабрики отримає кілька нових кольорів. На це натякала презентаційна Tesla у двоколірному забарвленні – малиновому і глибокому синьому. Нагадаємо, що на сьогодні лінійка забарвлень Тесла складається з 5-ти кольорів: білий, чорний, синій, червоний та сірий.

Нові акумуляторні батареї Tesla 4680

На презентації Giga Berlin Tesla вперше продемонструвала нову структурну акумуляторну батарею, що складається з циліндричних елементів формату 4680. За словами Ілона Маска, масове виробництво структурного акумулятора розпочнеться наприкінці 2022 р. Ячейки форматe 4680 — це інноваційні акумуляторні елементи Tesla, які виробляються на експериментальному виробництві в Каліфорнії.
Нові батареї Tesla дозволяють значно знизити загальну вагу і збільшити щільність акумуляторних елементів. За попередніми даними, вони будуть складати єдине ціле з конструкцією електромобіля, що підвищить ефективність авто та знизить кількість надлишкових елементів. Шасі електромобіля з двома цільними формованими деталями спереду і ззаду дозволяє розмістити акумулятор посередині, що значно спрощує виробництво.

Бажаєте замовити нову європейську Тесла в Україні “під ключ”? Звертайтесь в Олмакс Груп за телефоном: +38 068 776 77 00. Наші консультанти підберуть електромобіль під ваш бюджет та побажання.

Авто на гарантії. Працюємо з b2b.У вартість електромобіля входять усі витрати на доставку, митне оформлення та сертифікацію.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу: t.me/olmaks, щоб не пропустити найцікавіше!

 

 

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок