Новини
02 Серпня, 2021

З 29 липня офіційне оновлення ПЗ Tesla 2021.24 включатиме низку довгоочікуваних функцій.

Підтримка російської, румунської та угорської мов

Інтерфейс матиме офіційну підтримку російської, румунської та угорської мов. А також розпізнаватиме голосові команди російською мовою. Для вибору мови потрібно зайти в «Елементи управління» – «Дисплей» та обрати варіант в меню «Мова».

Автоматичне затемнення дзеркал

Натисніть «Елементи управління» – «Дзеркало» – «Автоматичне затемнення дзеркала».

Підтримка стрімінгового сервісу Disney+ у Tesla Theater

Для увімкнення функції оберіть значок «Розваги» в додатку Launcher і оберіть вкладку «Tesla Theater. На сьогодні розважальна система Tesla підтримує Netflix, YouTube, Twitch.

Режим автомойки

У цьому режимі авто самостійно закриє всі вікна, блокує зарядний порт, відключає двірники та сигнали датчиків парковки. Для автомийок з конвеєрними стрічками авто перемикається  на нейтраль та попереджає автоматичне увімкнення  гальма. Режим автомойки вмикається так: «Елементи управління»> «Сервіс»> «Режим мойки».

Покращений відеореєстратор

Відтепер відеореєстратор Tesla зможе автоматично зберігати кадри у разі виникнення нештатних ситуацій, пов’язаних з безпекою водія та пасажирів, наприклад, якщо спрацюють подушки безпеки (раніше потрібно було натискати кнопку на екрані для збереження інформації). Відеозаписи зберігаються локально і не передаються в Tesla. Для користування функцією потрібно зайти в меню «Елементи управління» – «Безпека і захист» – «Видеореєстратор» – «АВТО».

Демонстрація заряду батареї

Раніше бортовий комп’ютер показував приблизний пробіг, який залишився до розрядки. Тепер запас ходу відображатиметься зручніше – як запас батареї у смартфоні. Достатньо торкнутися на дисплеї запасу ходу поряд із символом батареї.

Увімкнений Wi-Fi в режимі руху авто

До цього моменту дана функція була лише преміальною опцією, а бездротовий зв’язок вимикався, коли електромобіль рухався.

Бажаєте купити новий електромобіль – Tesla, Lucid, Volvo – та шукаєте найкращі умови? Звертайтесь до Olmaks Group – надійного постачальника електромобілів в Україні з найнижчими цінами. Важливо! При замовленні нового авто діє реферальна програма. За більш детальною інформацією телефонуйте: +38 068 776 77 00.

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок