Статті
01 Червня, 2021

Флагманський преміальный електромобіль від стартапу Faraday Future має надійти у продаж в 2022 році. Чим же він привертає увагу?

Це трьохмоторний електрокар, загальною потужністю 1050 к.с.; з прискоренням – менше 3 секунд. Батарея у 130 кВт від LG Chem з 6 секцій забезпечує запас ходу більше 483 км. 8 екранів в салоні (для водія і пасажирів); шкіряне оздоблення; автопілот 3-го покоління.

Інтерь`єр авто нагадує лімузин, задні сидіння повністю відкидаються, вентилюються та мають антистресове налаштування «невагомість/нульова гравітація», яка допомагає оптимально розподілити вагу тіла.

Електромобіль високотехнологічний і запам’ятовує користувацькі настройки після кожної поїздки. Система відображає профіль пасажира, який включає персональні настройки температури, переваги водіння, елементи управління сидінням і медіа-настройки, наприклад, улюблені шоу Netflix. Чим частіше ви користуєтеся FF91, тим розумнішим він стає. Функція розпізнавання голосових команд максимально наближена до розуміння реальної мови: досить вимовити «Відвези мене до …» або «Хочу в кінотеатр ..» – і FF91 виконає вашу команду.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок