Новини
22 Квітня, 2021

Електричний Volkswagen  ID.4 з великим відривом переміг у змаганні “Кращий у світі автомобіль 2021 року”, обігнавши в фіналі Honda e і Toyota Yaris. В жюрі брали участь представники 29 країн світу.

 

ID.4  посів перші місця у категоріях: безпека, продуктивність, вплив на довкілля та важливість для ринку. Жюрі особливо відзначило екологічність та інноваційні технології ID.4, а саме проєкційний дисплей доповненої реальності (доступний в якості опції). На лобове скло проєцюється важлива інформація у вигляді трьохмірного зображення на відстані від 3 до 10 метрів перед авто. Наприклад, при увімкненій системі допомоги в дорозі транспортний засіб перед ID.4 підсвічується світовою розміткою, що допомагає підтримувати необхідну відстань.

Ральф Брандштеттер, генеральний директор Volkswagen з виробництва легкових авто, відзначив, що «перша модель родини ID. для ключових ринків Європи, Китаю та США розпочинає електричний наступ по всьому світові».

На сьогодні авто представлено у трьох модифікаціях з одним електродвигуном і заднім приводом. Скоро окрім базової версії вийде двомоторний ID.4 GTX.  Придбати ID.4  у Києві ви можете, зробивши замовлення на сайті Олмакс Груп, а також за телефоном: +38 068-776-77-00.

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок