Статті
19 Січня, 2021

Сучасні електромобілі, такі як міський позашляховик Volkswagen ID.4, досить добре переносять морози за рахунок поліпшених технічних характеристик. Завдяки попередньому підігріву салону (за допомогою мобільного додатку Volkswagen Car-Net), підігріву сидінь і рульового колеса, підігріву лобового скла і системі повного приводу, ID.4 відмінно показує себе в зимових поїздках.

«Крім цих функцій, ID.4 також має електричний резистивний нагрівач в складі автоматичної системи клімат-контролю Climatronic, який призначений для досягнення потрібної температури швидше, ніж це роблять традиційні нагрівачі транспортних засобів. Які часто можуть задувати холодне повітря до тих пір, доки двигун прогрівається» – зазначають представники Volkswagen.

Енергоефективність ID.4 можна додатково поліпшити, якщо обладнати автомобіль тепловим насосом, який споживає в 2-3 рази менше енергії, ніж резистивний електронагрівач. На даний момент, ID.4 з тепловим насосом будуть поставлятися тільки в Європу.

Очікується, що поставки клієнтам задньопривідного електромобіля ID.4 почнуться протягом кількох тижнів. Наступна, більш потужна повнопривідна версія буде ще більше підготовлена ​​до суворих зим. Крім повного приводу, ID.4 отримає ще й лобове скло з підігрівом.

Ви вже можете замовити електрокар Volkswagen ID.4 Standart RWD –  за ціною 52 500 доларів. У вартість входять усі витрати на доставку, митне оформлення і сертифікацію. До того ж, ми знаємо, як зменшити строки очікування нового авто!

Подробиці за телефоном:+38 (068) 776-77-00

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок