Новини
15 Липня, 2021

У 2021 році частка продажів електромобілів VW становила всього 6%. До 2025 року цей показник повинен досягти 20%, до 2030 р. – 50%, а в 2040 р. – 100%. До 2026 р. Фольксваген планує будівництво 6 гігафабрик в Європі з виробництва акумуляторів загальною виробничою потужністю 240 ГВт/год. Варто також відзначити, що до 2040 року VW планує стати екологічно нейтральним виробником на основних ринках.

«Ми поставили перед собою стратегічну мету – стати лідером світового ринку електромобілів. Тепер ми встановлюємо нові параметри. Ринок ДВС скоротиться більш ніж на 20% протягом найближчих 10 років. Наступною більш радикальною зміною, заснованою на програмному забезпеченні, є перехід до більш безпечних, розумних і автономних автомобілів» – відзначили представники Групи.

3 кита нової стратегії Volkswagen Group:

  1. Перехід всіх брендів концерну на єдину електричну платформу (SSP).

Scalable Systems Platform замінить існуючі платформи ICE/BEV для всіх типів автомобілів. Наступне покоління електромобілів Фольксваген буде повністю електричним, повністю цифровим. Платформа дебютує на електричному наступнику Audi A8, запуск якого намічений на 2026 рік.

  1. Забезпечення власного масштабного виробництва елементів і батарей повного циклу. Європейські гігафабрики Volkswagen (в Німеччині, Швеції, Іспанії) будуть виробляти батареї одного уніфікованого формату, що дозволить знизити витрати на 50%. Volkswagen Group планує створити керований ланцюжок поставок акумуляторів шляхом встановлення нових партнерських відносин та забезпечення всіх аспектів виробництва, від сировини до переробки акумуляторів.
  2. Єдине програмне забезпечення на власній платформі Cariad. Стратегічна мета – розробити єдину глобальну програмну платформу для всіх автомобілів групи. Це дозволить створити уніфіковану операційну систему E3 2.0 для всіх моделей, щоб оперативно усувати всі проблеми дистанційно. Ключовою особливістю платформи буде можливість для клієнтів повністю довірити рульове управління електромобілю.

Олмакс Груп нагадує, що ви можете замовити електромобілі Volkswagen «під ключ», а також купити електромобілі з наявності в салоні. В даний час доступна новинка ID.4 2021 року. Ви можете залишити заявку на тест-драйв на сайті або зателефонувати за номером: +38 068-776-77-00.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок