Новини
13 Квітня, 2021

Першою «ластівкою» BZ стане середньорозмірний електрокроссовер, його прем’єра відбудеться на міжнародному автосалоні в Шанхаї 19 квітня. Лінійка Toyota BZ буде складатися з 5-6 моделей електромобілів з назвами від BZ1 і BZ1X до BZ5 і BZ5X. Літера «X» в назві натякає на більш потужні моделі з повним приводом.

Електрокроссовер і електроседан нового бренду повинні з’явитися на ринку США до кінця року. Електромобілі Beyond Zero будуть створені на модульній платформі e-TNGA, що підтримує різні типи приводу та акумулятори ємністю від 50-100 кВт/год. У розробці електрокроссовера Toyota брала участь компанія Subaru (бренд також планує випустити електромобіль в майбутньому, скоріш за все, під назвою Evoltis).

Представники Тойота тримають зовнішність і характеристики електрокроссовера в секреті. Автоексперти припускають, що запас ходу авто становитиме до 500 км. На даний момент відомо, що дебютант «дуже європейський по ДНК і дизайну», буде боротися за увагу покупців з такими моделями як Volkswagen ID.4 і Nissan Ariya.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок