Статті
09 Липня, 2021

Електропікапи традиційно є одними з найбільш затребуваних автомобілів в США. Тому не дивно, що виробники електромобілів приділили особливу увагу цьому сегменту. Розповімо про найбільш цікаві електричні моделі в порядку їх появи на ринку. І нагадаємо, що Олмакс Груп може привезти «під ключ» будь-який з цих електропікапов. Детальну консультацію щодо замовлення електромобіля ви отримаєте, звернувшись до нас за телефоном: +38 068 776 77 00.
Tesla Cybertruck
Першим в кінці 2021 р. обіцяє з’явитися Rivian R1T, за ним – Tesla Cybertruck. Якщо порівнювати всі 4 моделі електропікапов за дальністю ходу, то виграє Cybertruck. Дальність ходу Cybertruck TRI MOTOR AWD становить до 800 км. Пікап від Tesla поєднує в собі риси позашляховика і спортивного електромобіля, відрізняється потужністю, функціональністю, призначений як для доріг, так і бездоріжжя. Космічний пікап буде представлений в 3 варіантах – одномоторний задній привід, двомоторний повний привід і тримоторний повний привід. Ціна на Кібертрак «під ключ» в Олмакс Груп стартує від 52 000 доларів. За критерієм доступності авто значно випереджає Rivian R1T і GMC Hummer, але дещо поступається базовому F-150. Додаткові переваги – наявність пневматичної підвіски і «режим краба», що зменшує радіус розвороту і підвищує маневреність на бездоріжжі.
Rivian R1T
Преміальний електропікап Rivian R1T виробники обіцяють представити вже в другій половині 2021 року. Його запас ходу до 614 км; потужність – до 750 к.с. В основі кожного з електромобілів Rivian встановлена ​​платформа – скейтборд. Тут розміщені двигуни, незалежна пневматична підвіска, інтелектуальна система управління акумулятором, гідравлічна система управління креном. Всі ці елементи розташовані нижче висоти коліс, що забезпечує відмінну керованість і додатковий простір для зберігання. Ціна Rivian R1T стартує від 67 500 доларів. Топова версія Rivian R1T обійдеться в 100 000 доларів.
Ford F-150 Lightning
Найпривабливіший з усіх 4-х пікапів в плані ціни – F-150 Lightning, повинен вийти навесні 2022 г. Вартість стартує від 40 000 доларів. Уже в базовій версії F-150 Lightning має повний привід і два мотори (на відміну від одномоторного в базі Cybertruck), потужність електричного Форд від 426 до 563 к.с. У числі конструктивних особливостей – незалежна задня підвіска (вперше в сімействі F), ​​передній багажник на 400 л і резервна система харчування будинка Ford Intelligent Backup Power потужністю 9,6 кВт. Всі моделі Lightning поставляються з приводом 4 × 4. У базовому варіанті батареї вистачить на 370 км пробігу за циклом EPA, старша батарея дає запас ходу 483 км.
GMC Hummer
І наостанок розповімо про GMC Hummer. Найпотужніший пікап бренду GMC  презентувався в квітні. Його вартість навіть в базовій комплектації перевищує ціну Cybertruck і F-150 Lightning – від 80 000 доларів. Поставки заплановані на 2023 рік. Найдоступніша версія вийде не раніше 2024 року. У ньому буде режим CrabWalk для їзди боком і маневрування в умовах бездоріжжя. Буде доступна адаптивна пневматична підвіска, яка може підняти дорожній просвіт до 15,9 дюйма зі стандартних 9,9 дюйма. Максимальний запас ходу топової версії буде перевищувати 483 кілометри. Потужність Hummer – 1000 к.с. Всі версії позашляховика будуть оснащуватися автопілотом Super Cruise.
Підводячи підсумки, можна сказати: раніше за всіх на ринку з’явиться Rivian R1T, найбільш далекобійний з 4-х пікапів – Cybertruck, найпривабливіший за ціною – Ford F-150 Lightning (базова версія).

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок