Новини
18 Січня, 2021

Згідно з інсайдерською інформацією, Tesla в найближчому майбутньому зробить квантовий стрибок в програмуванні автопілота FSD. Використання машинного навчання, штучного інтелекту та нейронних мереж надають Tesla безмежні можливості.

Раніше програмування велося традиційною мовою C ++. Нейронне програмування (NN) буде впроваджуватися поступово, починаючи з функції розпізнавання дороги і закінчуючи іншими більш складними рішеннями, які електромобіль повинен приймати під час водіння. На даному етапі Tesla покращує процес прийняття рішень FSD Beta з кожним оновленням прошивки. За рахунок нейронного програмування електромобілі Tesla зможуть миттєво отримувати зворотній зв’язок від Tesla Mothership, яка має безліч даних машинного навчання, щоб допомогти авто прийняти краще рішення.

Щоб комп’ютерний зір працювало ідеально, потрібні тисячі (навіть мільйони) зображень для правильного визначення об’єкта. У разі Tesla практично кожен автомобіль в парку відправляє відеодані з усіх 8 камер для навчання нейронної мережі компанії. Tesla має мільярди реальних даних про водіння, зібраних з її світового автопарку. Це дає Tesla істотну перевагу перед іншими компаніями, що працюють над безпілотними автомобілями.

 

 

 

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок