Відеоогляд
15 Січня, 2021

Національне агентство з безпеки дорожнього руху США (англ. National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) опублікувало звіт випробувань Tesla Model Y. Згідно з його результатами, електромобіль Model Y отримав найвищу оцінку з безпеки в усіх категоріях.

Методика NHTSA прораховує ймовірність отримання водієм і пасажирами травм при різних сценаріях на дорозі – при лобовому і бічному зіткненнях, а також при ударі ззаду. Tesla Model Y впевнено пройшла всі челленджі, отримавши максимально можливі п’ять балів у всіх категоріях.

Нагадаємо, що безпека електромобілів Тесла підтверджується результатами випробувань незалежних лабораторій Європи і США – Model 3, Model X і Model S заробили максимальні оцінки як за підсумками краш-тестів агентства NHTSA, так і європейського Euro NCAP.

«З моменту запуску Model S в 2012 році, ми спроектували кожну Tesla на основі однієї і тієї ж архітектури, яка забезпечує максимальну безпеку пасажирів. Model Y, позашляховик Tesla середнього розміру, є черговим електромобілем Tesla, що отримав 5-зірок рейтингу безпеки в кожній категорії NHTSA» – заявили представники Tesla в офіційному блозі.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок