Статті
09 Лютого, 2021

Нещодавно Ілон Маск опублікував у своєму Twitter відеоролик з оглядом Gigafactory-4, відзнятий за допомогою дрону з висоти пташиного польоту. Тепер ми маємо уявлення про масштаби чергової фабрики з виробництва Тесла, розташованої поблизу аеропорту Berlin-Brandenburg.

А що нам відомо про потужності берлінського заводу Тесла? Giga Berlin займає територію близько 300 га – для наочності уявіть собі 420 футбольних поля! У будівництво фабрики компанія Tesla інвестувала 4 млрд доларів. Після виходу на повну потужність,  Gigafactory-4, згідно офіційній заяві Тесла, вироблятиме більше 500 000 електромобілів на рік. Тут будуть створюватись електромобілі для європейського ринку, зокрема, знаковий для бренду електрокар Model Y. Також на німецькій фабриці вироблятимуть батареї для електромобілів.

Фабрика Тесла в Берліні на першому етапі матиме 8 гігапресів. За попередньою інформацією один Giga Press здатний виконувати від 40 до 45 завершених литих форм на годину та 1000 заготовок на день. Тож, з 8 станками, які працюють одночасно, потенціал Giga Berlin може сягнути 8000 литих форм на день.

Наразі відомо, що на фабриці Тесла будуть активно використовувати сонячні панелі, запланований чималий майданчик із басейном і газоном та функціонуватиме клубний простір в одному з підземних приміщень.

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок