Одне рішення для трьох проблем: шумоізоляція електромобіля у Києві

Статті
29 Липня, 2021

Уявіть – ви вирушили у довгоочікувану поїздку на своїй Tesla, вмикнули кондиціонер та акустику Harman-Kardon, налаштувалися отримати максимальне задоволення від поїздки, але…Чуєте у салоні неприємні сторонні звуки: шурхіт, тріск, шум від інших авто.

З яких причин може виникати шум в салоні? По-перше, це їзда українськими дорогами та бездоріжжям. Гравій, каміння, нерівні дороги – все це створює відчутний шумовий дискомфорт в салоні авто. По-друге, звуки від роботи моторного відсіку, двигуна, підвіски, скрип або торохкотіння пластику.

Якщо ви бажаєте їздити з комфортом та не відволікатися на сторонні звуки, звертайтеся на сервіс Олмакс Груп. Наші фахівці продіагностують авто та підкажуть, який тип шумоізоляції підійде саме у вашому випадку, зроблять часткову або повну шумо- та віброізоляцію авто.

Для запису на сервіс телефонуйте: +38(068) 776 77 00. Онлайн запис на сервіс електромобілів: https://olmaks.ua/service/

Який ефект дає шумовіброізоляція авто?

  1. 1. Знижує рівень шуму.
  2. 2. Покращує звучання преміальної акустики, розкриваючи її потенціал на повну.
  3. 3. Підвищує рівень акустичного комфорту водія та пасажирів.

Часткова шумоізоляція авто може включати ізоляцію стелі, шумоізоляцію 4-х дверей, повну шумоізоляцію багажника та кришки багажника, ізоляцію підлоги авто, шумоізоляцію арок. Особливу увагу приділимо шумо- та віброізоляції підлоги авто. Адже саме туди передаються основні шуми та вібрації від дороги та коліс. Подбаємо, щоб елементи ізоляції ретельно прилягали та не порушували естетичний вигляд салону. За потреби ліквідуємо скрипіння пластикових деталей.

Сучасні авто – високотехнологічні, отже й сервісні роботи мають виконуватися досвідченими фахівцями із використанням професійного обладнання та якісних матеріалів для звукопоглинання. Ми даємо гарантію на нашу роботу. Замовляючи шумо- та віброізоляцію на сервісі Олмакс Груп, ви інвестуєте в свій комфорт та максимальне задоволення від поїздок.

Довіряйте шумоізоляцію вашого авто професіоналам!

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок