Новини
04 Січня, 2021

Восени 2017 року концерн Mitsubishi представив на автосалоні в Токіо концептуальний кросовер e-Evolution. За попередньою інформацією, електромобіль почне продаватися вже восени 2021 року.

Серійна версія електромобіля Mitsubishi e-Volution буде дещо відрізнятися від концепту, зокрема, отримає традиційні двері і світлодіодні фари головного світла.

Серійний e-Evolution буде оснащений двома електромоторами замість трьох у концепту. Марка Mitsubishi входить до альянсу з Renault і Nissan. У останніх вже є архітектура для електромобілів нового покоління і електричний кросовер – Nissan Ariya, який оснащується двома електромоторами.

Під час презентації Арії представники Nissan заявили, що їх союзники по альянсу можуть скористатися новою розробкою для створення власних варіантів цього електромобіля.

Враховуючи, що електромобіль Nissan Ariya надійде до продажу у 2021 році, можна припустити, що серійний e-Evolution буде створений на тій же базі. При цьому варіант від Mitsubishi буде відрізнятися не тільки зовні, але й матиме більш азартну керованість.

 

 

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок