Новини
31 Березня, 2021

Прототип майбутнього серійного електричного кросовера LF-Z Electrified сконструйований на новій електромобільній платформі. Ємність батареї – 90 кВт, планований запас ходу – до 600 км (373 милі за циклом WLTP). Концепт може похвалитися хорошою динамікою за рахунок оптимального розміщення акумуляторної батареї і електродвигунів. Відмітною перевагою Lexus LF-Z стане smart система двомоторного повного приводу DIRECT4, в якій, в залежності від умов, крутний момент передається тільки на задні, на передні або на всі 4 колеса. Сумарна потужність моторів – 544 к.с. Крутний момент – 700 Нм. Максимальна швидкість – 200 км/год. Розгін – за 3 секунди.

Розміри електрокроссовера: ширина – 1960 мм, довжина – 4880 мм, висота – 1600 мм, колісна база – 2950 мм. Маса: 2100 кг.

Що стосується інтер’єру, Лексус LF-Z отримав салоні з цифровою панеллю приладів та проекційним дисплеєм з доповненою реальністю, замість звичайного керма – штурвал, який не має фізичної зв’язку з колесами. Електромобіль оснащується панорамним дахом із змінним ступенем прозорості, в сидіння вбудований масажер.

Вбудована в LF-Z Electrified система штучного інтелекту буде комунікувати з водієм, аналізувати його інтереси та корегуватиме налаштування електромобіля. З’явиться голосовий помічник, електронний ключ в смартфоні з можливістю передачі доступу іншим людям, а також акустика Mark Levinson.

До 2025 року Lexus планує представити більше 10 електрифікованих моделей: акумуляторно-електричні (BEV), плагін-гібриди (PHEV) і гібриди (HEV).

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок