Концерн Stellantis анонсував появу гібриду Dodge у 2022 р. і електричного Jeep – у 2023 р.

Новини
05 Серпня, 2021

Інтернаціональний автоконцерн (Франція, Італія, США) Stellantis з`явився на початку 2021 р. у результаті злиття  Fiat Chrysler Automobiles (FCA) з  Groupe PSA. На сьогодні концерн об’єднує в собі 14 автобрендів: Fiat, Porshe, Peugeot, Maserati, Jeep, Alfa Romeo та інші. У першому кварталі 2021 р. концерн Stellantis посів перше місце серед світових автовиробників за обсягами продажів легкових та легкових комерційних автомобілів в Європі.

У найближчі 24 місяці концерн планує електрифікувати авто підконтрольних брендів якнайшвидше: запустити 11 електромобілів та не менше 20 гібридних (PHEV) авто. У рамках нової стратегії Stellantis розробляє чотири нові модульні електроплатформи. Для кожної з них будуть створені акумулятори ємністю від 37 до 200 кВт/год, а пробіг електромобіля на одній зарядці має скласти від 500 до 800 км.

Електрифікація, в першу чергу, торкнеться люксових брендів, що входять до концерну Stellantis – Lancia, Alfa Romeo и DS Automobiles. До 2027 р. їхній модельний ряд має повністю перейти на електромобілі.

Також у найближчих планах Stellantis – електричний пікап, скоріш за все, одна з моделей RAM, і один з представників Dodge, який зможе розганятися до 100 км/год менш, ніж за 2,3 секунди. Не виключено, що це буде масл–кар Challenger або позашляховик Durango.  Ще однією електрифікованою моделлю з американських брендів Stellantis стане повністю електричний Jeep, що очікується в першій половині 2023 року. Ймовірніше за все це  кросовер, який вироблятиметься у Польщі.

Нова стратегія Stellantis, скоріш за все, пов’язана з планами Євросоюзу заборонити до 2035 року продаж електромобілів з ДВЗ на бензині та дизелі, а також для популяризації брендів концерну. 14 липня Єврокомісія презентувала амбітний план щодо істотного скорочення викидів парникових газів до 2030 року до рівня 55% (зараз вони знаходяться на рівні 76%). План передбачає відмову від нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на бензині та дизельному паливі до 2035 року.

Якщо ви бажаєте стати власником електромобіля з Америки “під ключ” та придбати GMC Hummer, Ford Mustang Mach-E, Lucid, Tesla – звертайтесь в Олмакс Груп за телефоном: +38 068 776 77 00.  Звертаємо вашу увагу, що при замовленні нового авто діє реферальна програма.

 

 

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок