Новини
14 Січня, 2021

Вперше електромобіль Sony Vision-S було презентовано на виставці CES рік тому. Аж ось Sony представила відео з дорожних випробувань прототипу. Електрокар було створено компанією Magna, яка також виробляє кросовер I-Pace для Jaguar.

Перше, чим привертає увагу Sony Vision-S, це концепція Sony «Safety Cocoon», націлена ​​на забезпечення безпеки та просування автономного водіння в майбутньому. Система забезпечує 360-градусний огляд ситуації на дорозі, разом з тим відслідковує умови всередині авто та поведінку водія. Прототип Sony Vision-S отримав збільшену кількість датчиків автономного водіння – 40 (замість раніше анонсованих 33). Таким чином, Sony максимально використовує багаторічний досвід в сфері розробки  розважальних пристороїв для кращого програмного забезпечення електрокара.

Ще одна з ключових особливостей концепту Sony VISION-S – широкоформатний екран, розміщений уздовж всієї панелі приладів. Представники компанії заявили, що натхненні позитивною реакцією автомобілістів і мають намір продовжити роботу над електрокаром.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок