Ford Mustang Mach-E потрапив до Книги рекордів Гіннеса як максимально енергоефективне авто

Новини
19 Липня, 2021

За результатом 27-годинної експериментальної поїздки команда Ford подолала маршрут 1352 км (840 миль) всього з 2-ма підзарядками авто. Загальний час підзарядки склав лише 45 хвилин. В середньому кросовер проїзджав 10,5 км на 1кВт/год. Команда рухалась на Ford Mustang Mach-E Extended Range RWD з двигуном потужністю 294 к.с. і батареєю на 88 кВт/год. Таким чином, Ford Mustang Mach-E перевершив заявлений виробником запас ходу у 610 км на одному заряді. Треба відзначити, для досягнення таких результатів, учасники заїзду відключили кондиціонер, закрили всі вікна та не користувалися медіасистемою.

Водії електричного Mustang – Пол Кліфтон, Фергал МакГрат та Кевін Брукер раніше вже встановили аналогічні рекорди серед авто з дизельним та бензиновим двигуном. Команда стартувала з півночі Шотландії і фінішувала на заході Британії. Команда рухалась зі швидкістю 31 миля на годину (50 км/год). За словами Пола Кліфтона, основна мета поїздки – оцінити, наскільки пристосовані сучасні електромобілі для реальної експлуатації на великих відстанях. І результат експерименту переконливо довів, що відповідь позитивна.

«Цей рекорд демонструє, що електромобіли життєздатні  та практичні не лише для коротких міських поїздок на роботу чи в супермаркет, а й для реального використання в довгих поїздках по пересіченій місцевості. Визнаю, я мав сумніви, що електромобіль можна порівняти з бензином чи дизелем для далеких мандрівок. Ми довели, що з Ford Mustang Mach-E відбувся переломний момент. Діапазон та ефективність Mustang Mach-E роблять його повсякденним авто для непередбачуваних поїздок» – відзначив Пол Кліфтон.

Якщо ви бажаєте стати власником Ford Mustang Mach-E, зробіть заявку на сайті https://olmaks.ua/listings/ford-mustange-mach-e/. Детальну консультацію щодо замовлення цього та інших електромобілів «під ключ» ви отримаєте, звернувшись в Олмакс Груп за телефоном: +38 068 776 77 00.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок