Новини
21 Квітня, 2021

Цього року автосалон продовжиться з 19 по 25 квітня, в ньому візьмуть участь близько 1000 світових виробників.

Mercedes-Benz анонсував концепт EQT – люксовий компактний електромінівен. EQT дає уявлення про електричну версію майбутнього T-класу і виводить сегмент малих фургонів на новий рівень якості. Концепт поєднує в собі просторий трансформований інтер’єр з привабливим дизайном, високими стандартами комфорту і безпеки Mercedes. Презентація новинки відбудеться 10 травня.

Honda представила електричний кросовер SUV E: Prototype. На перший погляд, це дещо змінений кросовер Honda HR-V – грати радіатора замінює кришка порту зарядки з фірмовим логотипом, виразна оптика у вигляді вузьких фар нагадує очі, є LED-смуга, тонкі дзеркала. У серійне виробництво E: Prototype надійде навесні 2022 р.

Nissan представив новий X-TRAIL з гібридною трансмісією e-POWER і третім рядом сидінь. Авто засноване на платформі CMF-C, тій самій, що і Qashqai. Бензиновий двигун в авто з електричною трансмісією використовується лише для вироблення електроенергії, колеса приводяться в рух електродвигуном. Це забезпечує чудову паливну ефективність і більш низькі викиди CO2.

Корейський бренд Genesis презентував свій перший серійний електромобіль G80. Повний привід реалізований за рахунок двох електромоторів сумарною потужністю 365 к.с. Вони розганяють седан до 100 кілометрів на годину за 4,9 секунди. Ємність тягової батареї не називається, імовірно за циклом WLTP складе близько 400 км.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок