Електроседан BMW i4 із запасом ходу до 590 км зможе конкурувати з Tesla Model 3

Новини
17 Березня, 2021

На щорічній конференції BMW Group відбулася презентація електромобіля BMW i4.

«BMW i4 зі спортивним зовнішнім виглядом, найкращою у своєму класі динамікою руху та нульовими викидами – це справжній BMW. Тепер серце бренда BMW стало повністю електричним», – відзначив представник BMW, Пітер Нота.

BMW i4 – це повністю електричне 4-дверне купе із запасом ходу до 590 км (за циклом WLTP) і 482 км за циклом EPA км, потужністю 530 к.с. у топовій версії, яке надійде у продаж протягом 2021 року, включаючи спортивну М-версію.

Електромобіль BMW i4 зможе розганятись з 0 до 100 км/год приблизно за 4 секунди. За габаритами та визначеними параметрами BMW i4 виглядає як аналог Tesla Model 3, трохи поступаючись у динаміці, але випереджає американця за запасом ходу (у циклі WLTP).

Що стосується екстер’єру BMW i4, у нього унікальний дизайн переднього бампера, решітки, дверних ручок і заднього бампера з фірмовими синіми акцентами електромобілів BMW. Велика решітка радіатора збережена, хоча значної потреби в охолодженні немає, та як заявляє BMW, саме тут розміщуються розширені датчики, необхідні для напівавтономного водіння та активної безпеки.

Інтер’єр BMW i4 залишається в секреті. Точні дані про старт продажі не оголошуються, але в BMW стверджують, що вдалося створити електрокар на 3 місяці раніше запланованого. Детальні технічні характеристики розкриють протягом найближчих тижнів.

У BMW також повідомили, що до 2023 року планується представити повністю електричні машини у 90% від усіх сегментів, у яких присутня компанія (включаючи Rolls-Royce та MINI). До 2030 року продажі електромобільних груп повинні перевищити реалізацію бензинових та дизельних авто.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок