Audi презентував електричний спортбек Audi A6 e-tron на преміальній платформі нового покоління

Новини
20 Квітня, 2021

У рамках Шанхайського автосалону Audi представив концепт Audi A6 e-tron на платформі нового покоління PPE (Premium Platform Electric, створена спільно з Porsche для преміальних авто). За габаритами та деякими технічними характеристиками новинка наближається до щойно презентованого Audi e-tron GT, та в майбутньому замінить його.

Габарити Audi A6 e-tron – 4,96 м у довжину, 1,96 м в ширину і 1,44 м у висоту. Авто матиме повний привід, два електромотори, потужність 476 к.с. Під підлогою розміщений акумулятор ємністю 100 кВт/год. Завдяки обтічному кузову коефіцієнт лобового спротиву повітря досягає 0,22. Дальність ходу Audi A6 e-tron на одній зарядці перевищує 700 км.

Презентований концепт Audi A6 e-tron має 22-дюймові колеса, матричні фари (Digital Matrix), які проецюють зображення перед дорогой, а также заднюю оптику с технологией OLED і проектори під дверцятами. Серійне виробництво електромобілів на PPE стартує з середини 2022 р. На цій же платформі випускатиметься електричний Porsche Macan.

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок