Audi e-tron GT

Audi e-tron GT - найпотужніший серійний електромобіль Audi
до 472 км
Запас ходу
250 км/г
MAX швидкість
за 3,3 сек
Розгін до 100 км
93 кВт/год
Батарея
440 кВт
Потужність

Опис

Концепт електричного седана Audi-e-tron GT був представлений ще в 2018 році. Всі елементи екстер'єру спроектовані для поліпшення аеродинаміки та додання Audi-e-tron GT вигляду спорткара. Вперше в Audi застосована подвійна функція ліхтарів заднього ходу і покажчиків повороту. Плавна похила лінія даху надає e-tron GT динаміки, навіть коли він нерухомий. Аеродинамічно оптимізовані колеса завершують концепцію ефективного та високопродуктивного автомобіля.

Конструкція

Електромобіль Audi e-tron GT створений на тій же платформі, що й Porsche Taycan, і позиціонується виробником як «перший електрокар Audi c плоским днищем». Низький центр ваги автомобіля підкреслюється порогами і довгою колісною базою. Габарити електроседана Audi e-tron GT: довжина - 4,99 м, ширина - 1,96 м, висота 1.41 м. Коефіцієнт аеродинамічного опору - 0.24.

Технічні характеристики

Літій-іонний акумулятор на 800 Вт, вбудований в нижню частину кузова, забезпечує виключно високий рівень продуктивності та запас ходу до 472 км (за методикою вимірювання WLTP).

Купити e-tron GT можна буде в двох комплектаціях - базовій (e-tron GT quattro) і більш продуктивній (RS e-tron GT). Електрокар навіть в базовій комплектації отримав два мотори по одному на кожній осі, причому задній оснащений двоступеневою трансмісією, аналогічно Taycan. Сумарна віддача силових установок Е-tron GT quattro становить 476 к. с. і 630 Нм крутного моменту, вони допомагають електромобілю досягати перші 100 км/год за 4.1 секунди.

Більш продуктивний RS e-tron GT може досягти 100 км/год за 3.3 с, має 598 к.с в базовому режимі і 646 к.с.- з launch сountrol. Максимальна швидкість більш продуктивної версії - 250 км/год Опціональними для базової версії та стандартними для RS є пневмопідвіска і повністю регульоване блокування заднього диференціала.

Переваги авто

Плавна похила лінія даху надає e-tron GT динаміки, навіть коли він нерухомий. Аеродинамічно оптимізовані колеса завершують концепцію ефективного та високопродуктивного автомобіля.

Audi e-tron GT У НАШОМУ САЛОНІ

Вартість: 170000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 120000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 112000 $
Пробіг: км
Рік: 2021

Салон

Салон електромобіля оснащений цифровим 12,3-дюймовим дисплеєм. Спортивні бічні сидіння забезпечують підтримку навіть при стрімкому проходженні поворотів.
В асортименті доступного оснащення є не тільки текстиль, штучна шкіра і мікрофібра Dinamica, а й натуральна шкіра Nappa. Багажник в базовій версії налічує 405 л, в версії RS e-tron GT - 366 л.
На задньому ряду є додаткове 3 місце. Стандартним оснащенням для Audi e-tron GT є адаптивні амортизатори і диференціал з блокуванням в задній осі, а водієві доступний вибір між різними їздовими режимами. Опціональними для базової версії (але стандартними для RS) є трикамерна пневмопідвіска й повністю регульоване блокування заднього диференціала.

Особливості

GT може досягти 100 км/год за 3.3 с, має 598 к.с в базовому режимі і 646 к.с.- з launch сountrol. Максимальна швидкість більш продуктивної версії - 250 км/год Опціональними для базової версії та стандартними для RS є пневмопідвіска і повністю регульоване блокування заднього диференціала.

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

  Оберіть свого консультанта

  Костянтин Бірко

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Микола Поліщук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Павел Петрук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію
  
  замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок