Tesla model s - спритний електрокар з характером

Tesla - найбільший крок до майбутнього
ДО 595 км
Запас ходу
250 КМ/ГОД
MAX швидкість
773 К.С
Потужність
100 КВТ/ГОД
Батарея
2,4 СЕК
Розгін до 100 км
568 КВТ
Електродвигун

Опис

Даний електромобіль відрізняється своїми чималими габаритами, він навіть ширшим і довшим деяких позашляховиків, наприклад, багатьма улюбленого BMW X5, але через особливості дизайну, це не впадає в очі та виглядає дуже гармонійно.

Конструкція

Стандартна комплектація, яка є у розпорядженні Tesla Model S, широка: двозонний клімат-контроль; круїз контроль; електропривод на передніх кріслах, з можливістю регулювання у дванадцяти напрямках; електропривод дверей багажника, зовнішніх дзеркал і склопідіймачів; сенсорний екран на 17 дюймів, потужна аудіосистема, і багато інших корисних елементів і функціональних можливостей, які випереджають час.

Технічні характеристики

Автомобіль випускається в декількох варіантах: Модель S 75D - найперша модифікація; S 100D гарантує довгий запас ходу, є з конфігурацією миттєвого прискорення повного приводу; S P100D поставляється з поліпшеннями преміум-класу, відрізняється тим, що вважається самим жвавим електрокаром у Світі, по набору швидкості.

Переваги авто

Одна з головних особливостей Model S - високотехнологічна начинка. За допомогою величезного сенсорного дисплея, можна управляти всіма функціями авто. Також, цікавою особливістю є наявність безконтактного смарт-ключа, який можна навіть не діставати з кишені, коли ви сідаєте в автомобіль і запускаєте його.
Розширений автопілот додає нові можливості, а швидкість обробки інформації бортовим комп'ютером збільшилася, він став в десятки разів могутніше, ніж у попередніх моделей.

Tesla Model S У НАШОМУ САЛОНІ

Вартість:59900 $
Пробіг:94000 км
Рік:2016
Вартість:51900 $
Пробіг:44500 км
Рік:2016
Вартість:89900 $
Пробіг:600 км
Рік:2019
Вартість:43000 $
Пробіг:97000 км
Рік:2014
Вартість:34200 $
Пробіг: км
Рік:2014
Вартість:34900 $
Пробіг: км
Рік:2012

Салон

Інтер'єр розрахований на комфортне розміщення 5-х дорослих людей, якщо є бажання, електрокар може доукомплектувати двома додатковими кріслами для дітей, які встановлюються в районі заднього багажника. Ми не помилилися, авто має 2 багажники: задній вміщує 750 літрів багажу, а передній всього 150. Але якщо скласти «диван», задній багажник збільшується до фантастичних 1800 л
Салон викличе однаковий захват, що у дітей, що у дорослих, незалежно від їх статі. Футуристичний дизайн, оформлений преміум матеріалами, який доповнюється інтерактивної консолі в 17 дюймів, перетворює просту поїздку в міжгалактичну пригоду.

Живлення

Залежно від модифікації, Тesla model S може бути з 2 різними акумуляторами, які відрізняються обсягом (75 кВт / год і 100 кВт / год).
Варіант з батареєю в 100 кВт·год має неймовірний запас ходу на одній зарядці -507 км в змішаному циклі їзди, або 613 км в європейському NEDC. Час зарядки від побутової мережі 220В - 50 км шляху за годину, на станції Tesla Supercharger знадобиться півгодини, щоб повністю зарядити акумулятор

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

Оберіть свого консультанта

Володимир Іванов

Адміністратор салону
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Костянтин Бірко

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Микола Поліщук

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Павел Петрук

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок