Porsche Taycan - стильний і сильний електромобіль

Porche розуміє цінність словам
ДО 500 км
Запас ходу
400 КМ/ГОД
MAX швидкість
600 К.С
Потужність
200 КВТ/ГОД
Батарея
3,5 СЕК
Розгін до 100 км
441 КВТ
Електродвигун

Опис

Дана модель на електричній тязі - перша ластівка від німецького концерну, у якій немає двигуна внутрішнього згоряння. Кращим дизайнерам компанії вдалося знайти золоту середину, кузов електрокара одночасно унікальний і впізнаваний, навіть мигцем глянувши на авто, відразу зрозуміло, що це саме Porsche.
До випуску готується три модифікації Taycan: Turbo - «найзарядженіший» преміум варіант, Taycan 4S - середній, Taycan - буде поставлятися в базовій модифікації.

Конструкція

Фари прямокутної форми відразу завойовують увагу, розробники вирішили підкреслити, що компанія випускає революційні автомобілі обтічної форми, але про коріння не забуває.
Навіть базова комплектація електромобіля буде включати в себе всі необхідні функції і пристрої. Наприклад, керувати інформаційно-розважальною системою можна буде за допомогою десятидюймового сенсорного екрану.

Технічні характеристики

Очікуваним стало те, що машина отримає вражаючі характеристики. Потужність повнопривідного Taycan Turbo буде близько 600 л.с., на розгін від 0 до сотні км / год, буде потрібно 3,4 секунди, а за 12 секунд досягається відмітка в 200 км / год.
Повнопривідний Taycan 4S буде оснащуватися двигуном, з потужністю 450-500 к.с. А початкова версія буде задньоприводною, потужність буде близько 400 кінських сил.

Переваги авто

Авто побудовано на новій платформі Premium Platform Electric, вона була розроблена спільно з ще одним німецьким виробником - Audi. Оновлене шасі було розроблено спеціально для машин на електродвигунах, і відрізняється тим, що в силову структуру підлоги вмонтована батарея.
Комфорт під час пересування забезпечується амортизаторами із змінною жорсткістю і пневматичною підвіскою, яка дозволяє збільшити кліренс на 50 мм.

Porsche Taycan У НАШОМУ САЛОНІ

Вартість:190000 $
Пробіг:1 км
Рік:2020

Салон

Porsche Taycan схожий на концепт Mission-E, але є відмінності. В обробці серійного варіанту використовуються темні матеріали, положення передніх крісел регулюється за допомогою електроприводу. Під капотом є відсік для невеликих вантажів, а ззаду досить місткий багажник для більш габаритних предметів.

Живлення

Нову модель забезпечать 800 вольтним чарджером. Якщо поповнювати енергію за допомогою 350 кВт зарядки, всього за 15 хвилин можна зарядити батарею на 80%. Ємність акумулятора виробник тримає в таємниці.

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

Оберіть свого консультанта

Володимир Іванов

Адміністратор салону
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Костянтин Бірко

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Микола Поліщук

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

Оберіть свого консультанта

Павел Петрук

Менеджер з продажу
Замовити консультацію

замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок