Mercedes-Benz EQS

Mercedes-Benz EQS - це повністю електричний п'ятидверний ліфтбек представницького класу, розроблений з нуля на електричній платформі MEA.
до 770 км
Запас ходу
за 4,3 сек
Розгін до 100 км
107,8 кВт/год
Батарея
524 к.с.
Потужність
385 кВт
Електродвигун
210 км/год
MAX швидкість

Опис

Mercedes-Benz EQS - це повністю електричний п'ятидверний ліфтбек представницького класу, розроблений з нуля на електричній платформі MEA.

Конструкція

Довжина авто - 5216 м. Ширина 1926 мм, висота - 1512 мм. Колісна база 1667 мм. Однією з особливостей EQS є відсутність «франка» - переднього багажника. У авто дуже низька лінія передньої панелі кузова, що замінює кришку багажника. Тут розташовується кліматична система з просунутою фільтрацією повітря HEPA.

Технічні характеристики

Базова задньопривідна версія EQS 450+ отримає потужність 245 кВт (333 к.с.) і крутний момент 568 Нм. Також буде доступна двомоторна повнопривідна версія EQS 580 4MATIC потужністю 385 кВт (524 к.с.) і максимальним обертовим моментом 855 Нм. Максимальна швидкість цих версій - 210 км/год.
Потужна батарея на 107,8 кВт/год повинна забезпечити 770 км ходу за циклом WLTP. В майбутньому передбачається батарея на 90 кВт/год.

Переваги авто

За рахунок обтічної форми кузова Mercedes EQS отримав рекордний для серійних авто коефіцієнт аеродинамічного опору - 0,2. По ньому EQS можна порівняти з Tesla Model S (0,208). Авто також є одним з кращих представників у плані шумового комфорту. EQS отримав також відмінну систему рекуперації енергії, яка у EQS 450+ складає 186 кВт, а у повнопривідної моделі - до 290 кВт.

Салон

У салоні електричного концепту EQS ви знайдете небачену раніше розкіш: дизайнери надихалися преміальними яхтами при розробці.
EQS створений з індивідуальним підходом до комфорту: сидіння поєднують в собі численні можливості налаштування з ексклюзивними додатковими функціями. Інноваційні бічні подушки забезпечують інтенсивну бічну підтримку. Питанню якості повітря в салоні приділено особливу увагу. Новий фільтр тонкого очищення HEPA (High Efficiency Particulate Air) може очищати вхідне повітря з ефективністю фільтрації до 99,65% від найдрібніших частинок пилу і нейтралізувати неприємні запахи.
До особливостей екстер'єру EQS можна віднести автоматичні передні і задні двері, які реагують на наближення водія висуненням прихованих дверних ручок і автоматичним відкриттям дверей водія.

Інтелектуальні технології

Mercedes-Benz EQS отримав 56-дюймовий дисплей з 3-ма екранами з безшовним з'єднанням. 17,7, 12,3 і 12,3 дюймові екрани формують єдиний візуальний масив з диагоналлю 141 см. Hyperscreen кріпиться через «турбіни» дефлекторів вентиляції по краях. Мультимедійна система MBUX Hyperscreen здатна самонавчатися, реагувати на жести передніх і задніх пасажирів, також є голосове управління.
Mercedes-Benz EQS оснащений системою допомоги водієві Drive Pilot, яка розпізнає дорожню розмітку і світлофори, і здатна автоматично керувати автомобілем на автомагістралях зі швидкістю до 60 км/год.

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

  Оберіть свого консультанта

  Костянтин Бірко

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Микола Поліщук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Павел Петрук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію
  
  замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок