BMW i4

Електромобіль BMW i4 - 4-дверне купе зі спортивним екстер'єром та потужним запасом ходу
до 590 км
Запас ходу
до 4 сек
Розгін до 100 км
530 к.с.
Потужність
390 кВт
Електродвигун
більше 200 км/год
MAX швидкість

Опис

Електромобіль BMW i4 - 4-дверне купе зі спортивним екстер'єром та потужним запасом ходу. BMW i4 приваблює погляд унікальним дизайном переднього бампера, решіток, дверних ручок і заднього бампера з фірмовими синіми акцентами електромобілів BMW. Масивна решетка радіатора збережена, тут розміщені датчики напівавтономного водіння і активної безпеки. На BMW i4 встановлені оригінальні 19-дюймові колеса зі зниженим аеродинамічним опором. З цією ж метою замість дверних ручок з'явилися утоплені рукоятки. Практично безшумний хід та оптимізована технологія шасі забезпечують враження плавності транспортного засобу навіть на високих швидкостях.

Конструкція

Довжина ліфтбека BMW i4 - близько 4,7 м. Масивні пропорції та витончені деталі ідеально вписуються в елегантний силует. Додаткову виразність додають аеродинамічні колеса на довгій колісній базі. Нова концепція автомобіля з оптимізованими аеродинамічними характеристиками та збалансованою масою забезпечує високу маневреність і точність, за рахунок точної настройки компонентів приводу та шасі. Підвіска забезпечує оптимальний контакт з дорогою та стійкість на поворотах.

Технічні характеристики

BMW i4 буде доступний у декількох версіях потужності та ємності батареї. Найбільш дальнобійна версія M Performance отримала запас ходу 590 км за вимірювальним циклом WLTP або 390 миль за циклом EPА. Потужність топової версії - 530 к.с. (390 кВт). BMW i4 буде прискорюватися до 100 км/год всього за 4 секунди.

Переваги авто

Спеціально адаптована для BMW i4 технологія амортизаторів гарантує, що навіть при стрімкому прискоренні автомобіль залишатиметься під контролем водія. Максимальна швидкість авто в топовій версії - більше 200 км/год.

Салон

Салон BMW i4 розрахований на 5-х пасажирів, забезпечує оптимальний комфорт для сидіння в задній частині салону з більшим простором для голови та ніг. Довга колісна база та плавна лінія даху визначають спортивний характер BMW Gran Coupé.

Особливості

Практично безшумний хід та оптимізована технологія шасі забезпечують враження плавності транспортного засобу навіть на високих швидкостях.

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

  Оберіть свого консультанта

  Костянтин Бірко

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Микола Поліщук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Павел Петрук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію
  
  замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок