Audi e-tron Sportback 

Audi e-tron Sportback на 5 місць об`єднує в собі функціональність просторого позашляховика з елегантністю чотиридверного купе.
до 446 км
Запас ходу
200 км/год
MAX швидкість
за 5,5 сек
Розгін до 100 км
95 кВт/год
Батарея
до 408 к.с.
Потужність

Audi e-tron Sportback на 5 місць об`єднує в собі функціональність просторого позашляховика з елегантністю чотиридверного купе.

Атлетичні елементи дизайну в зоні порогів вказують на розташовану в нижній частині кузова акумуляторну батарею, створюючи в такий спосіб візуальний центр ваги. У передній частині погляд приваблює восьмикутна решітка Singleframe з вертикальними планками. У задній частині похила лінія плаского даху безпомилково вказує, що це саме модель Sportback.

Конструкція

Audi e-tron Sportback має потужність до 300 кВт (408 к.с.) і запас ходу до 446 км - приготуйтесь отримати задоволення від керування, приправлене гострими відчуттями.
Довжина електромобіля – 4901 мм. Ширина – 2043 мм. Висота – 1616 мм. Колісна база – 2928 мм. Адаптивна пневматична підвіска Audi e-tron Sportback постійно адаптується до умов руху, автоматично регулює амортизатори, оптимізує динаміку водіння і висоту дорожного просвіту.

Технічні характеристики

В основі значного запасу ходу Audi e-tron Sportback, що сягає 446 кілометрів, лежить високовольтна акумуляторна батарея ємністю 95 кВт/год. Цьому також сприяє процес рекуперації: у більш ніж 90% випадків гальмування Audi e-tron Sportback здійснює рекуперацію виключно за допомогою своїх електродвигунів.
Інноваційна електрична система постійного повного приводу quattro майже миттєво розподіляє крутний момент між двома осями, що покращує зчеплення з дорогою. Драйвер може налаштовувати свій стиль водіння – від динамічного, до індивідуального або позашляхового.
Повністю електрична система привода Audi e-tron Sportback включає два електродвигуни (по одному на передній і задній осях), сукупною потужністю до 408 к.с. Максимальний крутний момент до 664 Нм забезпечує можливість стрімкого прискорення на старті без жодних затримок. Максимальна швидкість Audi e-tron Sportback  становить 200 км/год.

Переваги авто

Із додатком myAudi Ви можете заздалегідь запрограмувати ідеальну температуру в салоні, прогріти або охолодити його перед тим, як сісти за кермо. За допомогою додатку Ви також можете відслідковувати місцезнаходження авто, заблокувати/розблокувати авто, дистанційно контролювати процес зарядки e-tron Sportback тощо. 

Audi e-tron Sportback  У НАШОМУ САЛОНІ

Вартість: 99000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 95000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 85000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 103000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 98000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 89000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 170000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 120000 $
Пробіг: км
Рік: 2021
Вартість: 112000 $
Пробіг: км
Рік: 2021

Салон

Audi e-tron Sportback - комбінація спортивного характеру, функціональності та придатності для повсякденної експлуатації. Салон автомобіля пропонує вдосталь місця та можливостей, об'єм багажного відсіку становить 615 л. Зі складеними сидіннями це значення зростає до 1655 л. Пасажири задніх сидінь також можуть насолоджуватися збільшеним простором для голови й ніг. Задні сидіння складаються в пропорції 40/20/40, що забезпечує зручний доступ до багажу та оптимізує вантажний простір
Ви можете доукомплектувати свій Audi e-tron Sportback на власний розсуд: 13 варіантів лакофарбового покриття (деякі доступні як опція) дозволяють підкреслити різні риси характеру автомобіля

Особливості

Передні сидіння в Audi e-tron оздоблені шкірою Valcona, вентилюються, регулюються у 18 напрямках та мають функцію масажу. Віртуальні дзеркала заднього виду, що пропонуються для Audi e-tron Sportback як опція, являють собою пласкі носії з інтегрованою системою камер, яка передає зображення в цифровому форматі на розташовані в салоні LED-дисплеї високої контрастності. Навіть у темряві вони розпізнають автомобілі позаду з максимальною чіткістю. Для налаштування поля зору видиму частину зображення можна пересувати за допомогою сенсорного інтерфейсу.
Управління мультимедійною системою в Audi e-tron здійснюється за допомогою двох великих кольорових дисплеїв у центральній консолі. Технологія touch response забезпечує тактильний зворотній зв'язок, вона настільки ж інтуїтивна і проста в користуванні, як сучасний смартфон.

консультація спеціаліста

Якщо у вас з’явилися запитання або пропозиції, задайте їх нашому спеціалісту:
Або залиште ваші данні у формі нижче і ми зв’яжемося з вами у найближчий час:

  Оберіть свого консультанта

  Костянтин Бірко

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Микола Поліщук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію

  Оберіть свого консультанта

  Павел Петрук

  Менеджер з продажу
  Замовити консультацію
  
  замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок