Штурвал замість руля, збільшена динаміка та інші оновлення Tesla Model S

Статті
28 Січня, 2021

Електромобіль Tesla Model S, який випускається з 2012 року, отримав повністю оновлений салон та значно збільшив динаміку.

Екстер`єр

Tesla Model S 2021 року отримала нові бампери, нову оптику, нові колісні диски. Зовнішній вигляд став більш стриманим і водночас динамічним.

Салон

На зміну рульовому колесу прийшов штурвал, подібний до оснащення болідів Формули-1 – він натякає на екстрачутливу систему керування електромобілем.

Всього у салоні Model S 3 дисплеї – основний і 2 додаткові. На заміну вертикальному центральному дисплею прийшов основний горизонтальний дисплей класичного розміру 17 дюймів. За твердженнями розробників, він ідеальний для розваг та ігор. Сумісність дисплея з бездротовим контролером дозволяє грати з будь-якого місця.

Основний екран доповнює невеликий дисплей, розташований на традиційному місці панелі приладів. Третій монітор розташований між сидіннями для задніх пасажирів.

Tesla пропонує 3 варіанти кольорової гами салону для нових Model S і Model X – білий, чорний та кремовий варіанти.

Новий вимір комфорту

Тризонна кліматична система, передні сидіння, що вентилюються і фільри HEPA входять до стандартної комплектації Model S. Задні сидіння для трьох дорослих з додатковим простором для ніг, складним підлокітником із вбудованим місцем для зберігання і бездротовою зарядкою. Швидка зарядка через USB для усіх пасажирів,  підігрів усіх крісел, керма, лобового скла забезпечують ще більше можливостей для зручної їзди.

Нові технічні характеристики

Tesla Model S відчутно збільшила динаміку. Топові версіі отримали назву Plaid і Plaid+. Вони комплектуються трьома електромоторами тієї ж родини, що і  Model 3. Важлива перевага нових двигунів – вони не перегріваються на відміну від старих аналогів. Іншими словами, максимальна потужність тепер доступна завжди, а не на короткий час, після чого електрокару потрібно охолоджуватись. Сумарна потужність трьох двигунів версії Plaid складає 1020 к.с.

Model S можна придбати у наступних комплектаціях:

Model S Long Range
Запас ходу: 662 км
Швидкість 250км/год
Прискорення за 3,1 секунди до 100 км/год

Model S Plaid
Запас ходу: 628 км
Швидкість 320км/год
Прискорення за 2,1 секунди

Model S Plaid +
Запас ходу:  840 + км
Швидкість 320 км/год
Прискорення менше ніж за 2,1 секунди

Про те, як оновився електрокросовер Model X, який отримав майже ідентичний салон, ми розкажемо у наступних публікаціях.

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок