Статті
08 Квітня, 2021

Обираючи кузовний сервіс у Києві, не зайвим буде поцікавитись, чи спеціалізуються його фахівці на ремонті кузовних деталей саме з алюмінію (з цього матеріалу зазвичай зроблений кузов Tesla). Алюміній досить легкий матеріал, значно легший за сталь. Авто з алюмінієвою конструкцією має меншу вагу. Деталі кузова з алюмінію мало схильні до корозії, що позитивно впливає на термін служби вашого електромобіля. Є низка моментів, які варто враховувати при виборі сервісу ремонту авто з алюмінієвими запчастинами. Адже поряд з чисельними перевагами, цей матеріал вибагливий, має певні особливості обробки та вимагає досвідчених фахівців.

Алюміній, що використовується для виготовлення деталей кузова, буває різного ступеня твердості та пластичності. При неправильній обробці такі деталі досить легко зламати.

Для ремонту та відновлення кузовних деталей з алюмінію потрібні спеціальні інструменти – зроблені також з алюмінія, титану або пластика. Використання сталевих інструментів потрібно уникати, щоб не виникло корозії.

Якщо під час виконання кузовних робіт потрібно провести зварювання, фахівці мають врахувати схильність алюмінієвих запчастин до швидкого нагрівання та постійно контролювати процес, щоб запобігти перегріву сполучуваних областей.

Заміняючи пошкоджені запчастини авто, важливо використовувати той самий спосіб з`єднання деталей (зварювання, склеювання, заклепки), який було при заводській зборці.

Фахівці кузовного цеху Олмакс Груп володіють практичними навиками та досвідом рихтування кузовних деталей з алюмінію та спеціалізуються на відновленні електромобілів Тесла. Ми виконуємо малярні та кузовні роботи, а також роботи по металу та алюмінію будь-якої складності та відповідаємо за результат.

Перевагою Олмакс Груп є наявність власного складу оригінальних запчастин для електромобілів Tesla, Chevrolet, Mercedes, Volkswagen, Kia та інших, що дозволяє оперативно та якісно виконати кузовні роботи. Ви можете легко замовити необхідні запчастини на сайті: https://parts.olmaks.ua/

Розрахувати вартість робіт по відновленню авто у Києві ви можете самостійно, за допомогою калькулятора на сайті: https://olmaks.ua/ru/remont/

Олмакс Груп – час обирати якість!

Ваше авто потребує відновлення? Телефонуйте:
+38 (096)-567-77-00

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок