Новини
21 Грудня, 2020

Перед закінченням 2020 року представники компанії Audi анонсували, що електрокари e-tron 55 і e-tron Sportback 55 2021 року в Європу будуть комплектуватися опціональним бортовим зарядним пристроєм на 22 кВт (в стандартній комплектації йде зарядка 11 кВт).

Опція зарядки 22 кВт – не єдине нововведення в e-tron 2021 року. Оновлення електромобіля Audi e-tron також торкнулися керма, за рахунок нових опцій управління авто стало ще більш зручним. Для того, щоб адаптивний асистанс працював коректно і залишався активним, водієві достатньо торкатися рукою до сенсорного обода один раз в хвилину

Система допомоги водієві, що використовує дані центрального контролера (zFAS), допоможе утримувати Audi e-tron в центрі смуги руху в усьому діапазоні швидкостей. Асистанс Audi e-tron 2021 підтримує водія при прискоренні, гальмуванні, підтримує обрану швидкість і зберігає дистанцію в дорожніх пробках.

Оновлення торкнулися і екстер`єру електромобіля Audi e-tron 2021– це 22-дюймові диски сірого титанового кольору для Ауді для e-tron S і e-tron S Sportback (крім 20-дюймових стандартних і 21-дюймових опціональних).

 

Наступні статті:


замовити TEST-DRIVE Замовити дзвінок